چاپ        ارسال به دوست

دستگاه های دیجیتال پرینتر تحت پوشش واحد فیلتراسیون جوهر دیجیتال نوین کنترل به 60 ماشین رسید

صرف نظر از منابع مالی پروژه , ظاهر امر ساده است. نصب و مونتاژ تعدادی دستگاه و سیستم فیلتراسیون جوهر. اما زمانی که این ایده توسط نوین کنترل مطرح شد تولید کنندگان مطرح خارجی آنرا غیر ممکن  دانستند و در داخل با دیده تردید به آن نگاه شد.

امروز نوین کنترل این امر غیر ممکن را به ممکن تبدیل کرده و با گسترش واحد فیلتراسیون خود موفق شده در مدت کوتاهی 60 ماشین از انواع  پرینتر دیجیتال را تحت پوشش خود قرار دهد.

اما سوال اینجاست چه چیز سبب و ضامن این موفقیت است؟ پاسخ در اینجاست: ترکیب  انواع خدمات دیجیتال به اضافه ارائه خدمات کامل پس از فروش به واحد های تولیدی .

کیفیت بسیار بالای جوهر های دیجیتال SICER که به علت fresh  بودن(حداقل دو ماه نسبت به انواع وارداتی) از آسیب به هد جلو گیری میکند و سرویس دهی مستمر واحد لابراتوار دیجیتال نظیر پروفیلیشن و منطبق کردن طرح های تولید شده کارخانجات با جوهر جدید وجه تمایز عملکرد نوین کنترل در این عرصه میباشد.

همچنین ارائه طرح های منحصر بفرد کاشی از شرکت های معتبر ایتالیایی بهمراه اجرای آن توسط واحد گرافیک و طراحی همزمان با ارائه جوهر از دیگر مزایای قابل توجه نوین کنترل نسبت به سایر تامین کنندگان میباشد.

شایان ذکر است ارائه  تولیدات خاص شرکت SICER مانند جوهر سینک و جوهر سفید که در افکت دادن به کاشی بسیار مناسب میباشند توسط نوین کنترل  یکی دیگر از نقاط قوت عملکرد واحد فیلتراسیون میباشد.١٢:٢٢ - دوشنبه ٧ ارديبهشت ١٣٩٤    /    شماره : ١٨    /    تعداد نمایش : ١٥٤٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
1393-1394 © تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت نوین کنترل اریکه صنعت محفوظ می باشد.